"BİLGİNİN ERDEMİNE İNANAN KÜLTÜRÜMÜZÜN TAŞIYICILARI SEVGİLİ GENÇLERDİR."

#GözalanVizyoner

Kerim Gözalan

Gözalan Group Yönetim Kurulu Başkanı

img-122.jpg

KEREM GÖZALAN

Gözalan Group Yönetici Ortağı

Furkan GÖZALAN

Gözalan Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Yönetici Ortağı

Yeditepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Sn. Arda Tayanç, lisansüstü eğitimini Laurentian Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2010 yılında Gözalan Group’ta Columbia Sportswear Satış Direktörü olarak başlamış ve 2015 yılında Genel Müdür Yardımcısı görevine getirilmiştir. Haziran 2018’den itibaren Genel Müdür olarak görevini yürütmektedir.

Arda TAYANÇ

Gözalan Group Genel Müdür

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Sn. Murat Yavaş, 2015 yılında Gözalan Group Mali İşler Direktörü olarak başladığı görevine Şubat 2022’den itibaren Finans Genel Müdür Yardımcısı / CFO olarak devam etmektedir.

Murat YAVAŞ

Finans Genel Müdür Yardımcısı / CFO

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Sn. Nurettin Eroğuz, lisansüstü eğitimini Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi Yöneylem Araştırması alanında tamamlamıştır. 2015 yılından beri Gözalan Group Columbia Sportswear Ticari Direktörü olarak görev almaktadır.

Nurettin EROĞUZ

COLUMBIA SPORTSWEAR TİCARİ DİREKTÖRÜ

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu olan Sn. Erdal Elidar, 2017 yılında Gözalan Group İnsan Kaynakları Müdürü olarak başladığı görevine Ocak 2019’dan itibaren İnsan Kaynakları Direktörü olarak devam etmektedir.

Erdal ELİDAR

Gözalan Group İnsan Kaynakları Direktörü

Işık Üniversitesi Mühendislik Fakültesi mezunu olan Sn. Ceren Öksüz, lisansüstü eğitimini Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde İşletme alanında tamamlamıştır. 2017 yılından beri Gözalan Group Pazarlama Direktörü olarak görev almaktadır.

Ceren ÖKSÜZ

Gözalan Group Pazarlama Direktörü