Birlikte başarmak en büyük değerimiz!

Gözalan Group; yurt içinde ve dışında çeşitli uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren markaları ve şirketleri bünyesinde toplayan, deneyimli ve dinamik bir topluluktur.

Gözalan Group’un temelleri 1969 yılında Almanya’da atılmıştır. 2 sektörde 10’un üstünde marka yatırımına sahip olan Gözalan Group, 50’nin üzerinde mağazası, 500’e yakın çalışanı ile dünyanın önde gelen markalarını Türkiye’nin kullanımına sunmanın kıvancını yaşamaktadır.

SEKTÖRLERİMİZ

PERAKENDE

1987 yılında Converse markası ile perakende sektörüne giriş yapan Gözalan Group, bugün 5 markaya ve 200’ün üstünde satış noktasına sahiptir.

TURİZM

2016 yılından itibaren turizm sektörüne giriş yapan Gözalan Group, Edirne’nin en büyük yatırımlarından biri olan Alan Suites markası ile şehir otelciliği alanında faaliyet gösteriyor.

MARKALARIMIZ

Outdoor sektöründe lider olmak; tutku, merak ve açık hava tutkunlarını bizim gibi anlamayı gerektirir.

1938’de kurulan Columbia Sportswear, şapka distribütörlüğü yapan küçük bir aile şirketiyken dünyanın en geniş dış giyim markalarından biri haline gelmiştir.

Aynı zamanda Amerika’da kayak giyiminde önde gelen markalar arasında yer almaktadır.

Gözalan Group 2004 yılından beri Columbia Sportswear Company’nin Türkiye distribütörü ve münhasır lisansörüdür.

SOREL; keçe, yün, premium deriden kusursuz kalıpları hem şık hem de konforlu olmak isteyenler için tasarlıyor.

1962 yılında Kanada’da kurulan SOREL, işlevsellik ve uzman işçilik mirasını modanın yeni dünyasına taşıyor. SOREL; keçe, yün, premium deriden tasarımlarını, botlarını kirletmekten korkmayan kişilerle tanıştırıyor.

Gözalan Group 2010 yılından beri Sorel’in Türkiye distribütörüdür.

Mountain Hardwear; 1993 yılında bir grup outdoor endüstrisi karşıtı tarafından, outdoor sporcuların ihtiyaçlarına sadık kalmak için kurulmuştur.

Kurucular sektörün değiştiğini, kaliteden ödün verdiğini ve ürünlerin ucuzlaşarak teknik kullanıcıya daha az hizmet ettiğini gördüler. Bu eğilimin ortadan kaldırılması için outdoor sporcuların ihtiyaçlarına özel ürünler tasarladılar.

Gözalan Group 2016 yılından beri Mountain Hardwear Türkiye distribütörüdür.

Edirne’nin en sevilen yaşam merkezi: Alan Suites

Alan Suites Rezidans; öğrenciler için özel tasarlanmış, konukların çağdaş yaşam, kişisel gelişim ve barınma ihtiyaçlarını gözeten, 500 yatak kapasiteli ve Edirne’nin en çok tercih edilen ve en büyük yaşam merkezlerinden biridir.

Alan Suites Otel; misafirlerine her zaman konforlu ve güvenilir konaklama hizmeti sunmayı tercih eder ve Edirne seyahatlerinde misafirlerini mükemmel şekilde ağırlar.

Gözalan Group 2016 yılında turizm sektörüne giriş yaparak Alan Suites’i markaları arasına eklemiştir.

The Moose Bay outdoor sektöründeki dünyaca ünlü markaları, yeni bir konsept ile doğaya çıkış yolu arayanlarla buluşturuyor.

2021 yılında kurulan TheMooseBay, outdoor tekstil ve ayakkabılardan aksesuar ve kamp ekipmanlarına kadar geniş ürün yelpazesi ile outdoor sektörüne farklı bir soluk getirmeyi amaçlıyor. 

Sebago® gerçek bir zanaat ile geleneği birleştiren modern ürünler tasarlar.

The Sebago® Company 1946 yılında üç New England yerlisi arkadaş tarafından kuruldu.
Sebago ürünleri el yapımıdır.  Seçili malzemeler ile üretilen bu ürünler zamansız, dayanıklı ve kalitelidir.