COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU ARTIK COLUMBIA OUTDOOR CLUB!

Mart 2018'de kurulan, 500 aktif koşucusu ile 100'e yakın koşu etkinliğine ev sahipliği yapan 6000 kişinin üzerinde sosyal medya takipçisi bulunan Columbia Montrail Koşu Grubu'muzu Nisan 2022 itibariyle Columbia Outdoor Club olarak yeniliyoruz!

Doğanın her noktasına dokunmak için doğayla birlikte dönüşüyor ve Columbia Outdoor Club olarak yeni maceralara başlıyoruz.

 

TÜRKİYE’NİN EN MUTLU İŞYERİ

Happy Place to Work Danışmanlık Şirketi ve Capital Dergisi iş birliğiyle yapılan “Happy Place to Work - Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri" araştırmasında, spor giyim sektöründe ‘’En Mutlu İşyeri’’ seçildik.

Adil, şeffaf, saygı ve sevgi dolu bir ortamda birlikte başarmayı önemsiyoruz. Yenilikleri takip eden, sürekli gelişimi hedefleyen çalışma arkadaşlarımıza bizi bu ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ederiz!

YIL SONU ROTAMIZ BOLU!

Yeni maceralara koşarak doğanın derinliklerini keşfetmeyi seven bir ekip olarak, bu sene yıl sonu rotamız Bolu oldu!

Gözalan Group Merkez Ofis çalışanları olarak bir yıla daha hep birlikte veda ederken, unutulmaz ve çok keyifli anlara şahit olduk...

 

COLUMBIA SPORTSWEAR İSTANBUL GALATAPORT’TA AÇILDI!

Columbia Sportswear, İstanbul’un dünyaya denizden açılan kapısı Galataport’ta, mağazalarına bir yenisini daha ekledi!

Şehrin sokaklarından, açık denizlere… Columbia Sportswear Galataport mağazası, her an maceraya hazır olmak isteyen keşif severlerin yeni rotası.

THE MOOSE BAY AKMERKEZ’DE AÇILDI!

Doğanın büyüleyici ve kucaklayıcı enerjisini en iyi şekilde keşfetmek için zorlu koşullarda bile konfordan ve performanstan ödün vermeyen outdoor tutkunlarının buluşma noktası The Moose Bay, ilk mağazasının açılışını 9 Ekim 2021 tarihinde Akmerkez’de gerçekleştirdi.

Yoğun tempolu şehir hayatından sıkılıp doğaya çıkış yolu arıyorsanız, öğrenmeye keşfetmeye açıksanız The Moose Bay ile maceraya çıkmaya hazır olun! Doğaya çıkış için ihtiyacınız olan her şey şimdi The Moose Bay’de!

COLUMBIA SPORTSWEAR İZMİR İSTİNYEPARK’TA MACERA SEVERLERİ BEKLİYOR!

Columbia Sportswear; kolay ulaşımı, fuar ve turizm merkezlerine yakın konumuyla İzmir’in en yeni alışveriş merkezi olan İzmir İstinyePark’ta yerini aldı!

En yeni konsepti ile açılan Columbia Sportswear mağazası tarzını doğa ile buluşturmak isteyen tüm macera severleri bekliyor!

COLUMBIA YELKEN TAKIMI BOSPHORUS CUP IRC I BİRİNCİSİ!

Bu hafta sonu İstanbul’da gerçekleştirilen yarışta Columbia Yelken Takımı Bosphorus Cup IRC I BİRİNCİSİ oldu.

TEBRİKLER!

GÖZALAN GROUP İNSAN KAYNAKLARI’NA İNSANA SAYGI ÖDÜLÜ

Perakende sektöründe yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan Gözalan Group İnsan Kaynakları Ekibi, 2020 yılında adaylara özel yanıtları ve işe alım süreçlerindeki profesyonel tavrıyla Kariyer.net tarafından verilen İnsan Saygı Ödülü'ne layık görüldü.

COLUMBIA YELKEN TAKIMI SEZONUN EN ÖNEMLİ YARIŞLARINDAN KUPALARLA DÖNDÜ!

8 gün süren ve 400 mil mesafe kat edilen yarışlardan 3 kupayla geri dönen Columbia Yelken Takımı’nı tebrik ederiz.

IRC I Kategorisi

TAYK Deniz Kuvvetleri Kupası Birincisi

TAYK Doğu Ege Yelken Haftası İkincisi

TAYK Doğu Ege Yelken Haftası Çakabey Özel Etabı Birincisi

TEBRİKLER!

ZORLU CENTER MAĞAZAMIZ YENİLENDİ!

Zorlu Center metro katında bulunan Columbia Sportswear mağazası, macera tutkunlarını yenilenen yüzüyle karşılamak için sabırsızlanıyor.

Hem şehirde hem de doğada Columbia Sportswear ürünlerinin tarzını ve rahatlığını keşfetmek isteyen maceraseverler, Zorlu Center’daki yenilen mağazada üstün teknolojili ürünleri deneyimleyebilirler.

KRISTOF COFFEE&BAKERY ALAN SUITES’TE AÇILDI!

Edirne Alan Suits’te açılan Kristof Coffee&Bakery, kahve severlerin yeni buluşma noktası.

Herkesi bekliyoruz!

COLUMBIA SPORTSWEAR AKASYA MAĞAZAMIZ YENİLENDİ!

Akasya Alışveriş Merkezi -1.katta bulunan Columbia Sportswear, yenilenen mağazası ile macera severlerle buluşmak için hazır.

Columbia Sportswear ürünlerinin tarzı konforla birleştiren tasarımlarını deneyimlemek isteyen tüm outdoor severleri yenilenen mağazamıza bekliyoruz!

ANKARA ANKAMALL MAĞAZAMIZ YENİLENDİ!

Columbia Sportswear, macera tutkunlarını yenilenen konsepti ile Ankamall'da buluşmaya davet ediyor!

Tüm outdoor aktivitelerine mükemmel eşlik eden Columbia Sportswear ürünlerini deneyimlemek isteyen outdoor severleri yenilenen mağazamıza bekliyoruz.

COLUMBIA SPORTSWEAR DİYARBAKIR CEYLAN KARAVİL PARK’TA!

Doğu ve Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezi Diyarbakır Ceylan Karavil Park’ta açılan Columbia Sportswear, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet göstermeye devam ediyor.

1.kat’ta bulunan mağazamız, Columbia dünyasını keşfetmek isteyen tüm outdoor severlerin yeni buluşma noktası.

COLUMBIA SPORTSWEAR İSTANBUL İSTİNYEPARK’TA AÇILDI!

Konumu ve marka çeşitliliği ile alışveriş severlerin İstanbul’daki sevilen rotalarından biri olan İstinyePark'ta artık bizde varız.

Columbia Sportswear ürünlerinin fonksiyonel ve konforlu dünyasını keşfetmek isteyen herkesi mağazamıza bekliyoruz!

COLUMBIA MONTRAIL KOŞU TAKIMI!

Columbia Montrail Koşu Grubu, İstanbul’un farklı lokasyonlarında koşucularla buluşmaya devam ediyor.

Koşulardan haberdar olmak için @columbiamontrailkosugrubu instagram sayfamızı takip edin!

ALAN SUITES ‘’GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI’’ İLE SAĞLIK VE GÜVENLİK KONULARINDAKİ HASSASİYETİNİ RESMİLEŞTİRDİ.

Alan Suites, açıldığı ilk günden bu yana sizlerin, çalışanlarının ve ailelerin sağlığı ve güvenliğini dikkate alarak çalışıyor. Güvenli Turizm Sertifikası ile  sağlık ve güvenlik  konularındaki hassasiyetini resmileştiren Alan Suites düzenli aralıklarla uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması konusunda yetkili denetim firmaları tarafından denetimlere tabi tutulmaktadır.

COLUMBIA YELKEN TAKIMI YENİ SEZONA HAZIR!

Gözalan Group sponsorluğunda, IRC II sınıfında yeni maceralara yelken açan Columbia Yelken Takımı, bu sezonu 10 yarışa katılarak tamamlayacak.

Türkiye’nin en önemli yelken yarışlarında sayısız derecesi bulunan takımımıza bu sezonda başarılar dileriz.

RUNFIRE SALT LAKE ULTRA TRAIL 2020

Ürün sponsorluğunu Columbia’nın üstlendiği Runfire Salt Lake Ultra Trail, Tuz Gölü’nün sonsuz beyazlığında 28-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında, hijyen ile ilgili tüm önlemlerin alındığı güvenli bir ortamda, sınırlı sayıda koşucuyu bir araya getirerek gerçekleşti.

Türkiye’nin ilk 100 mil yarışı olma özelliğine sahip bu eşsiz maceraya, sanal yarışlarla 10K/20K/40K/40K mesafeleri eş zamanlı  koşarak Türkiye’nin birçok yerinden koşucular katıldı.

SOĞUK BİZİ İÇERİDE TUTAMAZ

2019 yılını geride bırakmaya hazırladığımız günlerde, Gözalan Group Merkez Ofis Çalışanları İda Dağları olarak da bilinen Kaz Dağları'na macera dolu bir gezi düzenledi.

 

COLUMBIA YELKEN TAKIMINDAN BİR KUPA DAHA

Devrim yaratan teknolojileri ve tasarımlarıyla outdoor giyimin önde gelen markası Columbia Sportswear’ın 2014 yılında kurulan ve Gözalan Group çalışanlarından oluşan Columbia Yelken Takımı, denizdeki maceralarından yine kupayla döndü!

GÖZALAN GROUP “İK’NIN YILDIZI” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Gözalan Group İnsan Kaynakları departmanı, Secretcv.com tarafından;  yayınlanan ilan, başvuru ve başvuru yanıtlama oranlarına göre belirlenen “İK’nın Yıldızı” ödülüne layık görüldü.

COLUMBIA PFG ALAÇATI BIG FISH 2019

26-29 Eylül tarihleri arasında, 13. kez düzenlenen ve Türkiye’nin en iyi amatör sportif balıkçılarını bir araya getiren Columbia PFG Alaçatı Big Fish, izleyici ve katılımcı sayısıyla Avrupa’nın en önemli turnuvaları arasında gösteriliyor.
Columbia PFG Alaçatı Big Fish, “Yakala-Bırak-Yaşat” misyonuyla yeteri kadar balığın avlanmasını, diğerlerinin ise doğaya sağlıklı bir şekilde iade edilmesini teşvik ederek farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Mücadele ve centilmenlik ruhunun yoğun yaşandığı turnuvanın en büyük balığı bu yıl 104 kg’lık bir orkinos oldu.

COLUMBIA SAILING TEAM

Columbia Sailing Team, TEB Özel TAYK Trofesi Karadeniz Kupası’ndan birincilikle döndü.
Tebrikler!
#ColumbiaSailingTeam #ColumbiaDeneyimi #Sail #TestedTough #Sailing #Yelken #Tayk #Karadeniz #Deniz #SailingPhotography

COLUMBIA TECH DAY

Columbia Sportswear ekibi, yeni sezondaki üstün teknolojilerine detaylı bakmak ve yenilikleri deneyimlemek için bir aradaydı.

#ColumbiaDeneyimi #ColumbiaSportswear #ColumbiaTechDay #Teknoloji #GözalanGroup

COLUMBIA SPORTSWEAR METROPOL İSTANBUL’DA

Columbia Sportswear, İstanbul’daki mağazalarına bir yenisini daha ekledi.
Ataşehir’de Metropol İstanbul AVM’de açılan mağaza; doğa ve şehir yaşamında outdoor aktivite sevenlerin yeni buluşma noktası.

ANTALYA TERRACITY AVM’DE COLUMBIA SPORTSWEAR MAĞAZASI AÇILDI.

Antalya TerraCity Avm’de Mayıs 2019’da yeni konseptiyle açılan Columbia Sportswear mağazası her türlü hava koşuluna uygun ürünleriyle Antalya’nın güneşine karşı korunmak isteyenleri bekliyor.