ZORLU CENTER MAĞAZAMIZ YENİLENDİ!

Zorlu Center metro katında bulunan Columbia Sportswear mağazası, macera tutkunlarını yenilenen yüzüyle karşılamak için sabırsızlanıyor.

Hem şehirde hem de doğada Columbia Sportswear ürünlerinin tarzını ve rahatlığını keşfetmek isteyen maceraseverler, Zorlu Center’daki yenilen mağazada üstün teknolojili ürünleri deneyimleyebilirler.

ALAN SUITES ‘’GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI’’ İLE SAĞLIK VE GÜVENLİK KONULARINDAKİ HASSASİYETİNİ RESMİLEŞTİRDİ.

Alan Suites, açıldığı ilk günden bu yana sizlerin, çalışanlarının ve ailelerin sağlığı ve güvenliğini dikkate alarak çalışıyor. Güvenli Turizm Sertifikası ile  sağlık ve güvenlik  konularındaki hassasiyetini resmileştiren Alan Suites düzenli aralıklarla uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması konusunda yetkili denetim firmaları tarafından denetimlere tabi tutulmaktadır.

COLUMBIA YELKEN TAKIMI YENİ SEZONA HAZIR!

Gözalan Group sponsorluğunda, IRC II sınıfında yeni maceralara yelken açan Columbia Yelken Takımı, bu sezonu 10 yarışa katılarak tamamlayacak.

Türkiye’nin en önemli yelken yarışlarında sayısız derecesi bulunan takımımıza bu sezonda başarılar dileriz.

RUNFIRE SALT LAKE ULTRA TRAIL 2020

Ürün sponsorluğunu Columbia’nın üstlendiği Runfire Salt Lake Ultra Trail, Tuz Gölü’nün sonsuz beyazlığında 28-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında, hijyen ile ilgili tüm önlemlerin alındığı güvenli bir ortamda, sınırlı sayıda koşucuyu bir araya getirerek gerçekleşti.

Türkiye’nin ilk 100 mil yarışı olma özelliğine sahip bu eşsiz maceraya, sanal yarışlarla 10K/20K/40K/40K mesafeleri eş zamanlı  koşarak Türkiye’nin birçok yerinden koşucular katıldı.

SOĞUK BİZİ İÇERİDE TUTAMAZ

2019 yılını geride bırakmaya hazırladığımız günlerde, Gözalan Group Merkez Ofis Çalışanları İda Dağları olarak da bilinen Kaz Dağları'na macera dolu bir gezi düzenledi.

 

COLUMBIA YELKEN TAKIMINDAN BİR KUPA DAHA

Devrim yaratan teknolojileri ve tasarımlarıyla outdoor giyimin önde gelen markası Columbia Sportswear’ın 2014 yılında kurulan ve Gözalan Group çalışanlarından oluşan Columbia Yelken Takımı, denizdeki maceralarından yine kupayla döndü!

GÖZALAN GROUP “İK’NIN YILDIZI” ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Gözalan Group İnsan Kaynakları departmanı, Secretcv.com tarafından;  yayınlanan ilan, başvuru ve başvuru yanıtlama oranlarına göre belirlenen “İK’nın Yıldızı” ödülüne layık görüldü.

COLUMBIA PFG ALAÇATI BIG FISH 2019

26-29 Eylül tarihleri arasında, 13. kez düzenlenen ve Türkiye’nin en iyi amatör sportif balıkçılarını bir araya getiren Columbia PFG Alaçatı Big Fish, izleyici ve katılımcı sayısıyla Avrupa’nın en önemli turnuvaları arasında gösteriliyor.
Columbia PFG Alaçatı Big Fish, “Yakala-Bırak-Yaşat” misyonuyla yeteri kadar balığın avlanmasını, diğerlerinin ise doğaya sağlıklı bir şekilde iade edilmesini teşvik ederek farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Mücadele ve centilmenlik ruhunun yoğun yaşandığı turnuvanın en büyük balığı bu yıl 104 kg’lık bir orkinos oldu.

COLUMBIA SAILING TEAM

Columbia Sailing Team, TEB Özel TAYK Trofesi Karadeniz Kupası’ndan birincilikle döndü.
Tebrikler!
#ColumbiaSailingTeam #ColumbiaDeneyimi #Sail #TestedTough #Sailing #Yelken #Tayk #Karadeniz #Deniz #SailingPhotography

COLUMBIA TECH DAY

Columbia Sportswear ekibi, yeni sezondaki üstün teknolojilerine detaylı bakmak ve yenilikleri deneyimlemek için bir aradaydı.

#ColumbiaDeneyimi #ColumbiaSportswear #ColumbiaTechDay #Teknoloji #GözalanGroup

COLUMBIA SPORTSWEAR METROPOL İSTANBUL’DA

Columbia Sportswear, İstanbul’daki mağazalarına bir yenisini daha ekledi.
Ataşehir’de Metropol İstanbul AVM’de açılan mağaza; doğa ve şehir yaşamında outdoor aktivite sevenlerin yeni buluşma noktası.

ANTALYA TERRACITY AVM’DE COLUMBIA SPORTSWEAR MAĞAZASI AÇILDI.

Antalya TerraCity Avm’de Mayıs 2019’da yeni konseptiyle açılan Columbia Sportswear mağazası her türlü hava koşuluna uygun ürünleriyle Antalya’nın güneşine karşı korunmak isteyenleri bekliyor.